Merhaba :)

Beni ve 2. bebeğim olan Miniminnoskids'i yakından  tanımanız açısından sizlere kısaca yolcuğumu anlatmak isterim ...
Ben İlkgül SARAL  Beykent Üniversitesi Moda Tasarım Mezunuyum. 35 Yaşında evli ve bir erkek çocuk annesiyim :)
2009 - 2010 yılından bu yana yani 15 yılı aşkın bir süredir e-ticaret sektörünün içerisindeyim. Aslında bu sektöre yerel ve ulusal kanallarda sunuculuk yaparak başladım. 

Bu süreçte 2 defa firma kurup kapatmış insanım . Yapabileceğime inandığım her durumda girişimlerim oldu ama malesef bilgi ve birikim de buna yetmedi ve istediğim sonucu alamamıştım. Tabi bu süreçlerde iyi markalarda yöneticilik yapıyordum. Aylık kazancla yola cıkarsam olur diye düşünmüştüm ama her zaman evdeki hesap çarşıya uymuyormuş :) Bunu da burda neden anlatıyorum çünkü artık devir teknoloji devri herşeyi internetten bir tuşla halledebiliyoruz. Sizlerde böyle bir girişim yapmak istiyor veya benim zamanında yaptığım hatalarla bir yolculuk içerisindeyseniz ilham olsun isterim. ''Pes etmeyin'' 

Gelelim miniminnoskids 'e :)

Pandemi sürecinde minnoş oğlumu gelmesi için bekliyordum ve aklımda hep bir çocuk giyim markası kurma fikri vardı . Tabi 2 defa basarısız olunca kimseyle paylaşmıyordum :) Ama bana inanan hep birileri vardı. Saolsunlar :)

Miniminnoskids yolcuğumuz 30 Eylül 2021 de başladı . Aslında sizlerle buluşalı çok kısa zaman oldu.  Ve kısa zamanda güzel ilerleyince siz değerli müşterilerimin daha hızlı alışveriş yapmasını sağlamak için web sitesini kurmaya karar verdim. *Öyle mutluyum ki hayatımda hep maddiyattan çok iş konusunda başarıya odaklanmış bir insanım. ''doğru zaman'' siz pes etmesseniz sizi buluyormuş:) Sizlerin güzel geri dönüşleri sayesinde ise, bu mutluluğum ikiye katlanıyor.

Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki sizlerin memnuniyeti herşeyden önemli ... Şimdilik bu kadar birlikte daha çok yazılacak hikayelerimiz olur.


Yolumuz uzun bu yolculukta bana güvendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim. 
 

İlkgül SARAL

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR