İADE  & DEĞİŞİM 

 

* Satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren bizlerden kaynaklı her türlü sorunda 14 gün içerisinde değişim yapabilir ya da iade edebilirsiniz. Değişim ve iade taleplerinizi bize WhatsApp Destek Hattımızdan ( 0551 041 64 96 ) bildiriniz.
 

* Siparişleriniz size iletildiğinde, ürünlerinizi kontrol etmeniz; olası bir hasar durumunda kargo çalışanına ‘’hasar tespit tutanağı’’ tutturmanız ve bu durumu bize iletmeniz gerekmektedir.
 

* Prosedürümüz gereği değişim & iade talepleriniz için; bizden kaynaklı olan sorunlarda kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır. Bizden kaynaklı olmayan sorunlarda (beden değişimi , modeli beğenmeme vs…) kargo bedelleri tarafınıza (size) ait olmaktadır.
 

* İade etmek , değişim yapmak istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle eksiksiz olarak, kendi ambalajları ile size bildireceğimiz kargo kodu ile gönderilmesi gerekmektedir. 
 

* Kargonuzun gönderiminden sonraki tüm sorumluluklar tarafınıza aittir. Ürün size gönderildiği şekilde bize iletilmelidir. Hasar görmüş kutu- ürün , farklı adrese kargo gönderimi , vb. sorunlardan firmamız sorumlu değildir ve değişim-iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Gönderinizin ulaşmasının ardından sizlerle iletişime geçilecektir. İade talebiniz için ürünlerin bedeli 5 iş günü içinde, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse siparişteki isme ait banka hesabına iade edilir. 
 

 

NOT: İade veya değişime gelecek olan paketin içerisine el yazınızla lütfen yapılacak olan işlemi yazınız. Sosyal Medya veya WhatsApp iletişim hattımız üzerinden yapılan konuşmalar müşteri yoğunluğumuz çok fazla olduğundan unutulabiliyor. Dolayısı ile sizin yazmış olduğunuz not sayesinde işlemler daha hızlı yapılıp sizlere en hızlı şekilde geri dönüş sağlanmaktadır.
 Bir anne olarak her zaman müşterilerime yardımcı olup sadece satış aşamasında değil satış sonrasında da destek verdiğimi unutmamanızı isterim. 1. Güven 2. müşteri memnuniyeti en önem verdiğimiz konulardan biridir. 
 

Web sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde Kredi Kartınızda Alışveriş yapabilirsiniz. İade gibi bir durum söz konusu olduğunda Kredi Kartı ile sipariş veren müşterilerimizin iadesi yine kredi kartına yapılır. Gönderilen ürün bize ulaştığında işleme alınır ve sırayla işlem yapılır.
Pazartesi günleri işlem malesef yapamıyoruz. İade veya değişim işlemleri Salı - Çarşamba - Perşembe ve Cuma günlerinde yapılmaktadır.  İadenin size yansıma süresi kredi kartınızın hesap kesim tarihine göre değişkenlik gösterebilir. Bizler iade işlemini tamamladıktan  sonra bankanız ile görüşebilirsiniz. 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR